П П " Р У Д Е Н К О "

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО «РУДЕНКО»

З 2014 року по цей час повною ходою йде виробництво трьох нових моделей приладу: ІП «ФАКТ»-бюджет; ІП «ФАКТ»-USB (перенос інформації с USB на ПК); ІП «ФАКТ»-GPRS (контроль з офісу). Пристрій передає на монітор інформацію про якість висіву: поточне значення норми висіву (шт / метр) за допомогою одного з рядів сівалки, про кількість двійників по кожному ряду, про утворення пропусків (зернятко не впало), про відстані між висівним насінням і про припинення висіву в будь-якому ряду, про засіяну площу поля і швидкості руху під час висіву. Пристрій надає допоміжну інформацію: про результати тестування пристрою після його включення, про порушення напруги живлення, про норму висіву по кожному ряду, про вихід за межі дозволеного відхилення норми висіву, про припинення висіву в будь-якому ряду, про пройдений шлях після початку руху, про стан датчиків, про початок і кінець висіву. Записує в незалежну пам’ять всю інформацію про характеристику висіву по всіх рядках сівалки і по полю в цілому. Зазначена інформація наростаючим підсумком зберігається від першого до останнього метра посіву. Є можливість запису пам’яти полів до 500 га кожне з подальшим очищенням інформації. Крім технологічних оцінок висіву всі пристрої мають тестові підпрограми для перевірки працездатності датчиків і призначення їм потрібного номера (новим датчикам для установки на місце зіпсованих).

ІНФОРМАЦІЯ по опціях і комплектації

ІП ФАКТ; - бюджетне.

Корпус монітора новий. 4 ряди символів по 20 знако місць. Висота літер 9 мм. Датчик висіву отримав нову схему з мікро контролером і забезпечений трьохконтактним, герметичним розь’ємом. Датчик висіву умовно адресний з ємнісним принципом роботи. Кабельна розводка трьох проводна, гірляндного типу. Опції контролю якості висіву- норма висіву, двійники, пропуски. Запис в пам’ять результатів розподілу насіння по полю. Кількість датчиків висіву - набір плюс один запасний. Датчик шляху на принципі Холла або індуктивний. Інструкція. Кріпильні деталі. Гарантія 2 посівних сезону.

ІП ФАКТ; - бюджетне + USB.

Крім опцій перерахованих в бюджетному варіанті дана модель містить блок виведення накопиченої інформації за допомогою флеш - накопичувача. Інформація переноситься в персональний комп'ютер для аналізу і роздруківки результатів посіву за допомогою принтера. До інструкції додається флеш накопичувач з програмою перегляду і для перенесення накопиченої в моніторі інформації про посіві в персональний комп'ютер. Керівник, ознайомившись з результатами за якістю висіву та роботі сівалки, за допомогою службової мобільного зв`язку зможе вплинути на роботу виконавця або вказати на недоліки.

ІП ФАКТ; - бюджетне + GPRS

Крім опцій перерахованих в бюджетному варіанті дана модель містить блок виведення накопиченої інформації по каналах GPRS на сайт виробником в автоматичному режимі. Для доступу до накопиченої на сайті виробника пристрою інформації про якість посіву власникові пристрою (або іншим особам) надається на введення пароля. До інструкції додається комп'ютерна програма для перегляду накопиченого на сайті матеріалу. Для ознайомлення з результатами посіву необхідно зайти на сайт виробника УІ ФАКТ. Керівник, ознайомившись з результатами за якістю висіву та роботі сівалки, за допомогою службової мобільного зв’язку зможе вплинути на роботу виконавця або вказати на недоліки. Інформація переноситься в персональний комп'ютер для аналізу і роздруківки результатів посіву за допомогою принтера.

Директор:

Щербань Iлона Валерiiвна

(+380) 66 541 51 58

rudenko-pp@ukr.net

Вiддiл продажу:

Щербань Iлона Валерiiвна

(+380) 50 367 77 43

rudenko-pp@ukr.net

Задать вопрос
Форма замовлення